23 червня
Завантажити ще

У поїздах планують зробити "сімейні вагони"

У поїздах планують зробити
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

До кінця поточного року Укрзалізниця має намір запустити на внутрішніх пасажирських перевезеннях проєкт "сімейних вагонів". Про це розповів голова правління УЗ Євген Лященко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

- Сімейні вагони будуть щонайменше на трьох внутрішніх маршрутах, це шість вагонів. Можливо, таких вагонів буде більше, – сказав він.

Лященко повідомив, що Укрзалізниця та UNICEF розробили концепцію проєкту щодо переобладнання вагонів. UNICEF фінансує цю ініціативу. Планується завершити проєкт до кінця року.

  • 29 березня військовий змушений був їхати в тамбурі через свого великого службового собаку. Цей інцидент викликав обурення користувачів соціальних мереж. Після цієї ситуації Укрзалізниця разом із організацією порятунку тварин та довкілля України почала розробляти оновлені правила перевезення тварин у поїздах.
  • 14 грудня Нацбанк випустив пам'ятну монету "Країна супергероїв. Дякую залізничникам!", присвячену працівникам українського залізничного транспорту. Монета покликана висловити вдячність залізним людям за їх професіоналізм і відданість у період війни.
  • 6 грудня Укрзалізниця запустила сервіс спеціального замовлення квитків для військовослужбовців. Система доступна на порталі компанії. Тепер військові можуть онлайн забронювати квитки у разі їх відсутності у продажу.
  • 8 листопада, щоб запобігти перекупникам на популярному поїзді Київ - Варшава, додаток Укрзалізниці об'єднали з "Дія.Підписом". Тепер купівля квитків можлива лише після верифікації.
Новини по темі: Потяги Сім'я Укрзализныця