Завантажити ще

На Херсонщині запроваджен жорсткий режим на в'їзд для іноземців та міжнародних організацій

На Херсонщині запроваджен жорсткий режим на в'їзд для іноземців та міжнародних організацій
Фото: wikipedia.org

Наразі іноземні громадяни та міжнародні організації, які планують відвідування Херсонщини, мають надати чіткі плани свого візиту за 72 години до прибуття. Про це повідомила Херсонська ОВА із посиланням на наказ коменданта області.

- Змінено порядок відвідування Херсона іноземними громадянами та міжнародними організаціями – наказ коменданта області, – йдеться у повідомленні.

Наразі представникам іноземних, консульських установ, представництвам міжнародних організацій, добровольцям та іншим особам необхідно повідомити про чіткі плани відвідування населених пунктів регіону за 72 години до запланованого візиту.

Для подання заповнених документів необхідно надіслати їх електронною поштою на адресу Комендатури Херсонської області: [email protected]. При цьому лист має бути заповнений відповідно до встановленої форми, а в темі листа слід зазначити «Повідомлення про пересування».

Органи внутрішніх справ звертають увагу на те, що кожен представник делегації повинен підписати встановлену форму та суворо дотримуватись зазначеного маршруту переміщення.

У разі порушення запропонованих маршрутів або термінів, зазначених у повідомленні про пересування, комендант Херсонської області має право ухвалити рішення про заборону на в'їзд на територію регіону.

  • 3 квітня померла дитина, яка потрапила під обстріл у Новоосиновому. Сім'я була евакуйована до Харкова, але мати вирішила повернутися.
  • 2 квітня село Новоосинове Куп'янського району зазнало обстрілу з боку російських військових.