Завантажити ще

У четвер в Україні буде холодно, очікується сніг

У четвер в Україні буде холодно, очікується сніг
Фото: REUTERS

В Україні у четвер, 4 квітня, буде найхолодніший день із найближчої перспективи, у деяких регіонах можливий мокрий сніг. Про це розповіла синоптик Наталія Діденко.

- У північних та західних областях України навіть вдень температура повітря не перевищуватиме +6+11 градусів. У Вінницькій та Полтавській області очікується +8+12 градусів. У Черкаській та Кропивницькому із районами +12+17 градусів, на Дніпропетровщині до +19 градусів, — повідомила вона.

За прогнозом синоптика, завтра в Харківській області від +10 до +14 градусів, у Луганській області до +20, а на Донеччині до +18 градусів. На півдні країни буде прохолодніше, з температурою від +15 до +20 градусів.

За її словами, на півночі, заході та північному сході України очікується дощ, місцями можливий мокрий сніг. В решті районів України опадів не передбачається. Вітер буде помірним, з поривами до 15-20 метрів за секунду лише на північному сході країни.

 У Києві 4 квітня від +8 до +10 градусів. Зранку місцями можливий дощ, вдень опадів не очікується. У наступні дні температура повітря поступово збільшуватиметься. Також вона зазначила, що пилові масиви із Сахари йдуть із території України.

  • 3 квітня у Києві якість повітря нормалізувалась після двох днів забруднення дрібнодисперсним пилом із Сахари.
  • 31 березня в Києві було встановлено два температурні рекорди. Максимальна температура повітря досягла 25,3°C, перевищивши попередній рекорд на 2,9°C. Середньодобова температура повітря була найвищою за час спостережень для цього дня, склавши 16,9°C і перевищивши попередній рекорд на 1,6°C.
  • 1 квітня Український гідрометеорологічний центр повідомив, що пил із Сахари прийшов в Україну і пошириться на більшість областей країни.