24 травня
Завантажити ще

У Києві нормалізувалась якість повітря після забруднення пилом із Сахари

У Києві нормалізувалась якість повітря після забруднення пилом із Сахари
Фото: REUTERS

У Києві 3 квітня нормалізувалась якість повітря, у місті спостерігається низький рівень забрудненості. Про це повідомили у Київській міській адміністрації.

- Майже через дві доби забруднення повітря дрібнодисперсним пилом із Сахари можемо констатувати, що ситуація у місті нормалізувалася, – йдеться у повідомленні.

Водночас у КМДА зазначили, що попередні рекомендації щодо обмеження перебування на вулиці скасовуються і що за станом повітря можна стежити у додатку "Київ Цифровий".

Станом на 9:30 стан повітря по місту такий:

На правому березі вул. Турівська, 28: індекс якості повітря 41, низький рівень забрудненості. Вул. Щусєва, 20: індекс 33, низький рівень. Просп. Правди, 64-Г: індекс 39 низький рівень. Просп. Берестейський, 97: індекс 52, середній рівень. Вул. Китаївська, 22: індекс 40, низький рівень.

На лівому березі Харківське шосе, 7/1: індекс 36, низький рівень. Вул. Архітектора Вербицького, 26: індекс 7, дуже низький рівень.

  • 1 квітня Український гідрометеорологічний центр оголосив про прихід пилу із Сахари до України. Цього ж дня у Києві було зафіксовано високий рівень забруднення повітря дрібнодисперсним пилом. Аналогічна фіксація була і 2 квітня.
  • 31 березня в Києві було зафіксовано два температурні рекорди. Максимальна температура повітря досягла 25,3°C, перевищуючи попередній рекордний показник для цього дня на 2,9°C. Середньодобова температура повітря також виявилася найвищою за час спостережень для цього дня, становивши 16,9°C, перевищуючи попередній рекорд на 1,6°C.
Новини по темі: Київ повітря Погода