Завантажити ще

Військовий Кирило Сазонов: Якщо Philip Morris не йде з росії, то фінансує війну

Військовий Кирило Сазонов: Якщо Philip Morris не йде з росії, то фінансує війну

Блогер та політичний експерт, а нині воїн-спецпризначенець ЗСУ – Кирило Сазонов, обурився тим, чому міжнародна тютюнова компанія Philip Morris International продовжує працювати в росії, відповідно сплачуючи там величезні податки, на які фінансується російська армія. Про це пише видання «Гірка правда» з посиланням на сторінку Кирила Сазонова у Facebook

«Друзі, пам'ятаєте я днями писав, що виробники Снікерсів і Пепсі продовжують працювати в Росії? А нам волонтери передали 12 ящиків цих шоколадок. Шоколад ми, звісно, з'їли. А з коробок з логотипом робимо оперення для бомб, які падають з дронів. Тобто ми також частково займаємося постачанням снікерсів російському споживачеві», - пише Сазонов і продовжує, що інші військові роблять те саме з тарою, але вже з сигаретами – і тут теж є нюанс.

«Отже, тютюнова компанія Philip Morris International продовжує працювати в Росії, заробляти величезні гроші та платити там величезні податки та акцизи. За два роки війни! Тобто вони «вели переговори» про вихід із ринку. Рік. У лютому 2023 року заявили, що переговори зайшли в глухий кут. І що? Залишилися працювати. Кров, звірства, військові злочини проти мирного населення – не чули? Не бачили? То може в рекламі продукції Philip Morris виходитиме бадьорий вагнерівець і озвучуватиме слоган? Щось на кшталт «Я не знаю слів «військові злочини», я знаю слово «веселощі»». І дим у камеру. А чому б і ні? Якщо можна торгувати, чому б не пишатися своїм бізнесом?», - продовжує обурюватись військовий.

За його словами, Національне агентство з питань запобігання корупції у 2023 році внесло Philip Morris International до списку міжнародних спонсорів війни. Але компанія продовжує працювати в Україні та цивілізованих країнах.

“Де санкції? Де заходи? Це ж реальне спонсорство війни. Це гроші на ракети, які летять мирними кварталами. Може, час уже щось робити на рівні Кабміну та Верховної Ради?», - задається питанням Кирило Сазонов.

@kyrylo_sazonov1

https://t.me/Kirilovolodimirovich

♬ оригінальний звук - Кирилл Сазонов