Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Києві кур'єр доставив замовлення клієнту, стрибаючи по воді на скутфойлі

У Києві кур'єр доставив замовлення клієнту, стрибаючи по воді на скутфойлі
Фото: скрін відео EXTREME STAR CLUB

Днями в мережі з'явилося відео, на якому кур'єр служби доставки GLOVO привозить клієнту замовлення доволі екстремальним способом - стрибаючи по Дніпру на скутфойлі. Таку доставку їжі по воді в Україні організували вперше. Мало того, цей вид спорту в Україні лише розвивають. І наша країна - друга у світі, де його впроваджують. Про це Коротко про розповів один з організаторів клубу SCOOTFOIL X-TEAM KYIV - XSTAR CLUB KYIV.

Побачене викликало у киян неабиякі емоції. Дехто на набережній навіть аплодував.

- Це була не офіційна зйомка, суто розвага та для привернення уваги до нового, цікавого напрямку спорту - скутофойлінг, - розповідає співрозмовник. - Наплічник GLOVO орендували у знайомого. Ми разом з товаришем  Dima DG просуваємо цей напрямок.

Молодий чоловік розповідає, що у Києві їхній клуб - перший в Україні та другий у світі. Цей вид спорту прийшов до нас із Франції.

- Цей новий тренд придумав француз Бенджамін, ми надивилися відеороликів у його Instagram і теж надихнулися, подумали. що це круто. Вирішили розвивати його в Україні, - каже юнак. - Зараз спілкуємося з Бенджаміном, обмінюємося емоціями.

До слова, минулого року XSTAR CLUB KYIV теж розробив свою модель українського скутфойла. І вже жителі декількох регіонів в Україні на них катаються. Їх виготовляють на фабриці вейкбордів у Дніпрі. Окрім того, минулого року хлопці відкрили школу, де навчають фойліггу - сучасного способу прогулянок по воді.

- Ми вважаємо, що здорова нація - це сильна Україна! - каже юнак. - До речі, напередодні наша команда SCOOTFOIL X-TEAM KYIV перетнула річку Дніпро на скутфойлі з Набережної Поділу до пляжу Труханів острів на відстань 463 м з весняною течією.

  • Київські кур'єри служби доставки розповідають доволі цікаві історії про свою роботу. Наприклад, кажуть, що іноді клієнти, окрім їжі, замовляють доволі незвичні речі - як-от віагру. колготи чи мішок вугілля для мангалу.