25 травня
Завантажити ще

У Чернігові врятували ондатру, що застрягла на греблі у річці

У Чернігові врятували ондатру, що застрягла на греблі у річці

У Чернігові працівники ДСНС врятували ондатру, яка застрягла на греблі у річці Стрижень і не могла вибратися самостійно. Про це йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

– Місцеві жителі на допомогу тварині викликали рятувальників. Надзвичайники підсакою дістали виснажену ондатру і випустили на волю, - розповіли у ДСНС.

За інформацією рятувальників, після порятунку гризун вискочив на берег, підкріпився травою та поплив у своїх справах.

  • 26 березня у Кривому Розі ДСНС врятували маленького їжачка, який опинився у центрі пожежі на відкритій місцевості. Тваринка намагалася втекти від вогню, але навколо горіла суха рослинність. Рятувальники помітили іжака та винесли його з вогняної пастки.
  • 26 лютого у місті Сквира Київської області врятували пораненого лебедя, який заплутався у мотузці серед очерету. Рятувальникам вдалося розплутати його незважаючи на опір птаха. Після звільнення виявилося, що лебідь був поранений - хтось у нього випустив чотири дротики.
  • 7 лютого в Києві правоохоронці врятували собаку, який залишився замкненим у зруйнованій після обстрілів у Голосіївському районі квартирі. Тварину передали волонтерам.
  • 12 січня в селі Озірна Черкаської області кіт впав у яму, маленькій господині самій дістати чотирилапу тварину було складно, тож вона вирішила зателефонувати до поліції. Поліцейський офіцер громади за допомогою мотузки дістав кота та передав його власниці.

Фото
Фото
28 Березня10:34