Завантажити ще

У роботі Telegram стався збій

У роботі Telegram стався збій
Фото: telegram.org

У роботі Telegram стався збій, почалися проблеми з відправкою та завантаженням. Про це відомо із графіка моніторингового сервісу Downdetector.

Користувачі повідомляють про повільне завантаження зображень і відео в Telegram, а деякі файли зовсім не завантажуються, демонструючи нескінченне завантаження. За даними сервісів, що відстежують проблеми з інтернет-сервісами, почалися приблизно о 20:00.

На інших сервісах для відстеження збоїв також спостерігається збільшення скарг на проблеми з роботою Telegram. Наприклад, на німецькому ресурсі allestoerungen.de від Ookla кількість повідомлень про проблеми різко зросла до 139 на момент написання цього тексту. Поки не повідомляється про причини проблем із завантаженням контенту в Telegram.

  • 21 березня народний депутат Микола Княжицький повідомив, що у Раді планують зареєструвати законопроект про державне регулювання месенджера Telegram. Він стверджує, що Telegram, будучи російською мережею, активно просувається українською владою як основне джерело інформації для українців.
  • 12 березня користувачі по всьому світу зіштовхнулися з проблемами в роботі Telegram. Існували труднощі з підключенням до сервера та оновленнями. Сервіс Downdetector відзначав велику кількість скарг, особливо пов'язаних з пошуком та надсиланням повідомлень. Близько третини користувачів мали проблеми з підключенням, а 19% стикаються з труднощами при надсиланні повідомлень.
  • 1 вересня повідомлялося, що російські компанії активно поширюють свої наративи через Telegram, дискредитуючи українську владу. Канали "Легітимний" та "Резидент" відіграють ключову роль у цьому процесі.
Новини по темі: Telegram збій в роботі