15 липня
Завантажити ще

Першокласник з Львівщини продав колекцію машинок і купив FPV-дрон для військових

Першокласник з Львівщини продав колекцію машинок і купив FPV-дрон для військових
Фото: suspilne.media

6-річний Устим Зайльо зі Львівщини продав свою колекцію машинок, щоб допомогти захисникам. За ці гроші вдалось придбати ударний FPV-дрон для військових. Про це повідомляє "Суспільне".

Устим навчається у першому класі. Йому - шість років. Свою колекцію машинок він збирав чотири роки. Проте тепер хлопчик вирішив продати свій скарб, аби допомогти військовим.

- Виникла ідея, що в мене було дуже багато машин, і я хотів продати, щоб військовим на дрон назбирати. Мені не було шкода, бо то для військових, - зізнається юний волонтер.

Мама Устима Марія каже, разом із сином волонтерять та відвідують поранених військових. Одного разу хлопчик почув, як вона говорила із військовослужбовцем.

- Я сказала, що хочу передати допомогу, що мені передати? У відповідь почула: "Марія, їжа є, одяг є, а все, що нам найнеобхідніше – це FPV-дрони, бо це чиїсь врятовані життя". Устим, послухавши цю розмову, каже до мене: "Мам, може, ми би продали мої машинки, і я би за ці кошти купив дрон?", — говорить Марія Зайльо.

Після цього зробили у соцмережах оголошення з світлинами машинок. У результаті вдалося продати понад 30 іграшкових авто.

Устим каже, що купували машинки його однокласники, друзі та незнайомі люди. А жертвували грошей навіть більше, ніж він просив за свої машинки. Коли необхідну суму майже зібрали, сім’я Устима додала кошти, яких бракувало, і купила дрон. Хлопчик передав його військовим Нацгвардії.

Згодом захисники записали відео з подякою для Устима. Марія розповідає, син заплакав, коли побачив звернення військового Євгена Міклушки. Також військовий пообіцяв Устиму, що у майбутньому вони разом куплять нову машинку до його колекції.

  • 13-річний Максим з Вінничини самостійно вирощує овець, продає їх і за отримані від продажу гроші допомагає ЗСУ. Так нещодавно замість нового IPhone він купив «Жигуль» для ЗСУ.
  • Маленька чернівчанка Дарія Дужич віддала наколядовані за новорічні свята гроші на покупку дрона для військових.

Новини по темі: допомога ЗСУ Діти