Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

В Україні із середи розпочнеться затяжне похолодання

В Україні із середи розпочнеться затяжне похолодання
Фото: pixabay.com

Із середи 6 березня в Україні очікується значне похолодання, протягом дня температура повітря не підніметься вище +1...+5°C, за винятком Закарпаття та південної частини країни, де буде тепліше, +8...+12°C. Про це розповіла синоптик Наталія Діденко.

Згідно з прогнозом, холодна погода зберігатиметься ще деякий час. Однак із 16 березня очікується перше значне потепління. У той час, як опади будуть незначними, хмарність буде розрідженою, що дозволить сонцю підвищити температуру повітря до комфортних значень, навіть під час цього періоду несприятливої ​​погоди.

У середу очікується дощ та мокрий сніг у західних областях, а також уночі та вранці на півночі України (за винятком Сумщини). В інших регіонах, включаючи центральну частину, схід та південь, ймовірність опадів невелика. Вітер буде мінливим, переважно північно-східним та східним, іноді із сильними поривами.

Завтра у Києві також очікується похолодання - температура вдень буде лише +1...+3°C, з поривчастим північно-східним вітром. Можливий мокрий сніг найближчої ночі та вранці. Проте 6 березня опадів у столиці не очікується.

Морози здебільшого очікуються вночі. Найнижчі температури очікуються в межах від -3 до -6 градусів, на північному сході України місцями -9...-11 градусів. Вдень температура підніметься до 0...+5 градусів, а за наявності сонячної погоди до +3...+7 градусів.

Фото: facebook.com/tala.didenko

Фото: facebook.com/tala.didenko