Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
23 квiтня
Завантажити ще

Легендарний червоний автобус-кафе Lenny Bus тепер стоятиме біля Житнього ринку

Легендарний червоний автобус-кафе Lenny Bus тепер стоятиме біля Житнього ринку
Фото: facebook.com/lenny.bus

Легендарний автобус-кафе LennyBus, який нещодавно виїхав з вулиці Городецького, з 11 березня знову відкриється для відвідувачів, тепер уже на новій локації - біля Житнього ринку на Подолі. Про це повідомили власники автобуса у соцмережі.

- Тестово стартую з 11 березня і попрацюю до 11 червня включно! Попередньо графік роботи з 9:00 до 21:00. Вас очікує оновлення меню - в мене з‘явиться крафтове британське та українське пиво, крафтовий сидр і «київський хот-дог» (з корейською морквою, капустою, з молочною сосискою в розрізній булці - такий, який я пам‘ятаю в Києві на початку нульових). Також планую різні івенти з барахолками та виставками, - розповів власник.

Власники автобуса також закликали киян та гостей міста підтримувати своїми візитами такі кафе, а також приходити по продукти на Житній ринок, щоб не дати символам Києва зникнути.

  • Автобус, що став символом міста, був привезений до Києва архітектором із Великобританії у 1999 році. Після його смерті автобус залишився у його родини. Незабаром його здали в оренду. Тут відкрили кафе, яке стало популярним місцем для кави, десертів та безкоштовних туристичних карток.
  • Автобус 24 роки простояв на вулиці Городецького, але був змушений залишити знайоме всім місце, оскільки йому не продовжили оренду.
  • У серпні 2022 року кафе відвідав президент України Володимир Зеленський – він запрошував на каву сюди тодішнього прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.
Новини по темі: Автобуси Кафе ретро Київ