Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У професійних технікумах введуть курс «оператор дронів»

У професійних технікумах введуть курс «оператор дронів»
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

В Україні у 2024 році у професійно-технічних навчальних закладах у Львівській, Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській та Чернігівській областях буде доступне навчання на оператора цивільних дронів. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

- Завдяки підтримці Євросоюзу було придбано дрони для практичного навчання та підготовлено викладачів, які тепер зможуть навчати учнів за цією програмою. У планах подальше розширення мережі професійно-технічних навчальних закладів та затвердження освітнього стандарту, що дозволить повноцінніше підготувати студентів до цієї професії, - розповів міністр.

Він зазначив, що володіння навичками управління цивільними дронами стає важливим аспектом для України. Ці безпілотні літальні апарати використовуються у різних галузях, таких як сільське господарство (при посівних роботах), рятувальні операції, розмінування, оцінка збитків від воєнних дій, а також журналісти застосовують їх для документування подій під час воєнних конфліктів.

Федоров розповів, що процес реформи професійно-технічної освіти триває та понад 200 навчальних закладів подали заявки на оновлення своїх майстерень та створення сприятливих умов для підготовки фахівців.

Новини по темі: освіта дрон