Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Києві погіршилась якість повітря, влада рекомендує не виходити на вулицю та закрити вікна

У Києві погіршилась якість повітря, влада рекомендує не виходити на вулицю та закрити вікна
Фото: dsns_telegram

У Києві зранку 1 березня спостерігається погіршення якості повітря. При цьому в Київській міській державній адміністрації (КМДА) запевняють, що перевищення гранично допустимих концентрацій речовин, за якими здійснюється спостереження, не виявлено.

Ймовірними причинами погіршення якості повітря в КМДА називають пожежі в Київській області та слабкий вітер, через який «шкідливі домішки накопичуються у приземному шарі повітря». 

До поліпшення ситуації зі станом повітря місцева влада рекомендує закрити вікна, обмежити перебування на вулиці, пити багато води та якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.

  • Останнього разу погіршення якості повітря в Києві спостерігалось 4 січня. Тоді причинами називались метеорологічні явища. В КМДА в той день також рекомендували обмежити перебування на вулиці та наголошували на тому, що в повітрі фіксується підвищення концентрації завислих частинок, а саме пилу.   
  • Погіршилась якість повітря в Києві і 29 грудня. Це сталося після масованого обстрілу РФ. Так, у Подільському районі через пожежу, викликану ракетною атакою, було зафіксовано локальне погіршення повітря. У північній частині столиці значно підвищено концентрацію продуктів горіння, включаючи пил.  
  • Тим часом українські дослідники встановили п'ять «пасток» для повітря в районі станції «Академік Вернадський» на архіпелазі Аргентинських островів в межах міжнародного проєкту з дослідження розповсюдження силіконів, в якому бере участь й Україна.  Наукова назва таких «пасток» – пасивні сенсори. 
Новини по темі: повітря Київ