Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

У «Дії» з’явиться помічник «Надія»

У «Дії» з’явиться помічник «Надія»

Команда «Дії» працює над впровадженням в додатку помічника на основі штучного інтелекту, який допоможе контактному центру відповідати на звернення. Помічника зватимуть Надія, написав у соцмережах міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

За його словами, для впровадження такої функції хочуть використати технологічне рішення від однієї з "топових міжнародних компаній". Назву компанії він  не оприлюднив. 

- Це буде чат-бот нового покоління, який у чаті спілкуватиметься людяною мовою й допоможе розв’язати нескладну проблему. Його основними перевагами будуть швидкість відповіді та економія часу й ресурсів команди підтримки "Дії", – зазначив Федоров.

Він наголосив, що якість відповідей ШІ-помічника наразі влаштовує його на 80%. І обіцяє, що «буде краще». При цьому міністр наголосив, що його  "не зовсім влаштовує" швидкість відповідей. Тому у відомстві працюють і на над цим. 

- Це буде революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу. Під час бета-тестування зможете навчити помічника якісніше відповідати на запити, – сказав Федоров. 

Наразі Мінцифри продовжує працювати над законодавчим полем для ШІ та інтегрувати його в освіту, підсумував міністр.

Новини по темі: електронні документи Дія