Завантажити ще

З тимчасово окупованих територій повернули ще п'ятьох дітей, серед них сирота

З тимчасово окупованих територій повернули ще п'ятьох дітей, серед них сирота
Фото: facebook.com/KulebaMykola

В Україну з тимчасово окупованих Росією територій вдалося повернути п'ятьох дітей, серед них одна дитина-сирота. Про це повідомив голова Херсонської ОВ Олександр Прокудін.

– З тимчасово окупованих територій вдалося вивезти двох дівчаток та трьох хлопчиків, включаючи одного сироту, вік яких становить від 4 до 16 років, – розповів він.

В даний час діти знаходяться в безпечному місці, де їм надають допомогу лікарі та психологи. Глава Херсонської ОВА висловив подяку організації Save Ukraine за допомогу та нагадав, що рік тому вдалося повернути 25 дітей з Херсона. Він наголосив, що робота триває для того, щоб усі діти опинилися у безпеці.

Засновник організації Save Ukraine Микола Кулеба повідомив, що повернули на контрольовані Україною території шістьох дітей разом із їхніми сім'ями. Загальна кількість повернутих дітей з Росії та тимчасово окупованих територій становила 251 особу.

  • 26 лютого екіпаж поліції «Білий Ангел» провів евакуацію сімей з дітьми з дев'яти населених пунктів Мар'їнської та Очеретинської громад, де точилися постійні обстріли російської армії. 73 дитини було доставлено у безпечне місце.
  • 24 лютого з окупованої території Луганської області евакуювали двох дівчаток, які не бачили маму майже два роки через війну.
  • За підтримки Катару 20 лютого в Україну було повернуто 11 дітей із Росії та тимчасово окупованих територій. Діти пережили окупацію, бомбардування та втрату близьких, і деякі з них потребували медичної допомоги.
  • 10 лютого Україні вдалося повернути на підконтрольну територію дівчинку. Її батьки просили допомоги у Мінреінтеграції, оскільки вона жила з бабусею та дідусем на тимчасово окупованій території Запорізької області. Після майже двох років, які вони провели нарізно, сім'я знову об'єдналася.