Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

У Київраді підтримали петицію, яка дозволить перевозити собак у метро

У Київраді підтримали петицію, яка дозволить перевозити собак у метро
Фото: petition.kyivcity.gov.ua

Транспортна комісія Київради підтримала петицію про перевезення собак у метро, ​​але для її впровадження буде потрібен додатковий час. Про це повідомили активісти "Пасажири Києва".

Директор столичного метрополітену Віктор Брагинський підтримав пропозицію про дозвіл перевезення собак у метро та попросив відстрочку для обговорення з громадськими організаціями і кінологами.

Петиція про дозвіл на перевезення собак у метро має бути реалізована відповідно до плану Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, оскільки процес її розгляду не передбачає відстрочки.

  • 26 лютого стало відомо, що благодійна організація UAnimals направила пропозиції до глав метрополітенів та міських голів Києва, Харкова й Дніпра про зняття заборони на перевезення собак у метро та введення вимог щодо забезпечення спостереження, безпеки всіх учасників та дотримання санітарно-гігієнічних стандартів.
  • 24 січня МВС дозволило брати із собою у притулки тварин. Тепер люди з домашніми улюбленцями можуть розміщуватись у спеціальних приміщеннях або відокремлених місцях. Для небезпечних тварин потрібен повідець, а для собак певних порід - намордник. Необхідно також дотримуватися санітарних та ветеринарних правил.
Новини по темі: метро собака Київ