Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Суд відновив слухання справи бізнесмена-наркодилера Чернецького

Суд відновив слухання справи бізнесмена-наркодилера Чернецького
Фото: voronova.official/Instagram

У Київському апеляційному суді скасували незаконне рішення про закриття справи київського бізнесмена Юрія Чернецького. Про це повідомила Київська міська прокуратура.

- Прокурори оскаржили незаконну ухвалу Печерського районного суду про закриття кримінального провадження за обвинуваченням киянина в систематичному незаконному збуті кокаїну в нічних клубах та зберіганні бойових припасів. Київський апеляційний суд розглянув звернення та скасував цю ухвалу, — йдеться у повідомленні.

Справа Чернецького була направлена ​​до суду, але у травні 2023 року  була закрита у зв'язку із закінченням термінів досудового розслідування. Прокуратура заперечила це рішення, і апеляційний суд погодився з ними, вказавши на дотримання термінів розслідування та необхідність продовжити розгляд справи по суті. В іншій справі про збут кокаїну бізнесмена було засуджено до 5 років позбавлення волі Бориспільським судом, він перебуває під вартою.

  • 25 серпня 2022 року у Києві Чернецького було затримано у Києві з партією розфасованого кокаїну, грошима та патронами. Попереднє затримання відбулося у жовтні 2020 року, після чого його було відпущено під заставу у два мільйони гривень. На той раз його звинуватили у продажу кокаїну відвідувачам київських нічних клубів.
  • Чернецький - власник мережі барбершопів, батько п'ятьох дітей та колишній чоловік відомого fashion-блогера Поліни Нені.
Новини по темі: Наркотики Суд