Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У ЗСУ попередили, що РФ готується відновити удари ракетами "Онікс"

У ЗСУ попередили, що РФ готується відновити удари ракетами
Фото: Ракета Онікс \commons.wikimedia.org\

Те, що росіяни дійсно будуть застосовувати ракети "Онікс", очевидно.  Але головне те, що ЗСУ знають, де знаходяться ракети, наголосила керівниця Об'єднаного координаційного (ОК) пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону Єдині новини.

- Це один із тих засобів тиску, якому дуже складно протидіяти. Ракети типу "Онікс" мають особливі характеристики, це протикорабельні ракети, які йдуть на дуже низькій висоті. Вони складні для виявлення, і протидіяти їм можуть лише особливі комплекси ППО, - пояснила Гуменюк, яку цитує "Кореспондент". 

Вона висловила впевненість, що РФ навряд буде масово бити по території Україні цими ракетами.

- Очевидно, що ракети ворог економить, тому що є інформація, що свого часу "бавовна" завітала на місце зберігання подібних ракет. Ворог може застосовувати такі ракети в комбінації з іншими засобами ураження. Зокрема, ми спостерігаємо останнім часом, що активізувалося використання балістичних ракет і інших ракет, які дуже складно збивати, - додала Гуменюк.

  • Напередодні партизани заявили про перекидання в тимчасово окупований Крим комплексів Бастіон-П. 
  • Раніше журналісти Коротко про з'ясовували, чому ракети «Онікс» становлять велику небезпеку  і чому їх не завжди вдається збивати українською системою протиповітряної оборони.