Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

В Одесі випустили марку «Мисливці за «Шахедами», присвячену прикордонникам

В Одесі випустили марку «Мисливці за «Шахедами», присвячену прикордонникам
Фото: dpsu.gov.ua

В Одесі випустили марку «Мисливці за «Шахедами», присвячену прикордонникам півдня. Як повідомляє Державна прикордонна служба України,  її презентували на відкритті фотовиставки Бориса Бухмана під назвою «731-й день та 8 років війни».

Випуск поштового блоку відбувся за ініціативи прикордонників Одеського загону, відомого одеського фотохудожника Бориса Бухмана та Укрпошти.

На фотовиставці також було погашено ще одну марку під назвою «Одеський морвокзал».

- На поштових марках відтворено образи вартових півдня, які символізують незламність українського війська, яке два роки поспіль захищає наше українське небо від сумнозвісних «Шахедів», - зазначили у ДПСУ.

У службі зауважили, що на рахунку воїнів-прикордонників - 76 знищених дронів-камікадзе на півдні України. Очікується, що марки надійдуть у продаж у поштовому наборі - з конвертами та картками. Кошти, отримані від їхнього продажу, будуть спрямовані на потреби захисників України.

Марка

Марка "Мисливці за шахедами". Фото: dpsu.gov.ua

  • 19 лютого гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський оголосив випуск марки «І буде весна». На марці будуть чотири відомі фото, які нагадують про ці 10 років: протистояння озброєним "зеленим чоловічкам" під час захоплення аеропорту «Бельбек» (2014),  воїн у променях сонця на «Азовсталі», весілля медиків-волонтерів у знищеній будівлі в Харкові, руки піхотинця «Сніжка» за кілька сотень метрів від ворожих окопів на околиці Бахмута. 
  • У січні українці обрали найкращу поштову марку 2023 року. Нею стала мініатюра "Вічна пам'ять!", яка була представлена ​​"Укрпоштою" 29 серпня у День пам'яті загиблих захисників України як благодійний поштовий випуск.