Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Міністр Курбаков заявив, що Україна чекає на відкриття авіаційного простору

Міністр Курбаков заявив, що Україна чекає на відкриття авіаційного простору

Міністр інфраструктури Олександр Курбаков, виступаючи на Форумі "Україні. Рік 2024" у Києві, заявив, що Україні планує відкрити авіаційний авіапростір. Лише чекає підтвердження від західних безпекових регуляторів.

-  Ведемо консультації з безпеки над відкриттям авіаційного простору. Це складний процес, але перші формальні кроки Україна робить вже зараз. Саме в ці тижні ми подаємо офіційні заяви, оцінку ризиків до відповідних регуляторів. Терміни називати точно ніхто не буде. Це складні безпекові питання. Важливо, щоб американські та європейські безпекові регулятори підтвердили наш алгоритм дій у цьому напрямку, - сказав міністр.

  • У неділю, 25 лютого, у столиці України - Києві проходить форум "Україна. Рік 2024". Основними темами для обговорення стануть досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони й безпеки України, робота українського оборонно-промислового комплексу.
  • Україна наразі працює над відновленням авіасполучення з Києва та Львова. Контрактні терміни поки невідомі, тому ще це рішення більше залежить від позиції міжнародних партнерів. Команда Офісу президента та військові тісно співпрацюють з ізраїльськими колегами для вивчення їхнього досвіду.