Завантажити ще

На підконтрольну Україні територію повернули родину військового

На підконтрольну Україні територію повернули родину військового
Фото: t.me/dmytro_lubinetzs

На підконтрольну Україні територію вдалося повернути сім'ю військовослужбовця, яка перебувала на тимчасово окупованій території Херсонської області. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

- До Мінреінтеграції звернувся військовий, який повернувся з полону і розповів, що на тимчасово окупованій території Херсонської області знаходиться його мати і 14-річна сестра. Чоловік попросив допомогти повернути їх на підконтрольну територію, — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що сім'ю вдалося вивезти з окупації, вони вже перебувають на підконтрольній території, і незабаром військовий зможе обійняти рідних.

  • 20 лютого Катар допоміг повернути до України 11 дітей, включаючи двох дворічних сестричок-двійнят. Наймолодшій дитині 2 роки, а старшій - 16. Двох з дітей  зустріли з каретою швидкої допомоги, оскільки одна з них нездатна до пересування.
  • 19 лютого Україна повернула із окупованих територій Херсонської області п'ятьох дітей. Серед них була 14-річна сирота, яка втратила бабусю-опікунку і залишилася сама на окупованій території. Крім того, четверо дітей повернулися із батьками.
  • 2 лютого Україні вдалося повернути ще 4 дітей із тимчасово окупованих територій. Діти віком від 0 до 16 років, усі перебувають у безпеці в одному з центрів.