Завантажити ще

У Карпатах розцвіли перші крокуси та проліски

У Карпатах розцвіли перші крокуси та проліски
Фото: Карпатський біосферний заповідник

Незважаючи на те що за календарем ще зима, у деяких лісах та заповідниках почали розквітати перші весняні квіти. Про це повідомили у Карпатському біосферному заповіднику.

- Ми принесли вам квіткові фотосвідоцтва з урочища Кузій. Тут уже розквітають проліски, першоцвіти, калюжниця, кремена та інші перші весняні квіти, — йдеться у повідомленні.

Мандрівниця Любов Бойко опублікувала на своїй сторінці у Facebook фотографію перших крокусів, які вона побачила у горах.

  • 22 лютого в оранжереї київського ботанічного саду зацвіла пальма Лівістона, якій уже понад 200 років. Минулого року вона не цвіла через перебої в електропостачанні, спричинені війною.
  • 15 січня селекціонер із Дніпра Євген Рудницький вивів новий мініатюрний вид фіалки та присвятив його пам'яті загиблого на фронті бійця та поета Максима "Далі" Кривцова з Рівного, він назвав його RUD-DALI.
  • 5 січня неподалік від м. Татарбунари у басейні річки Когильник серед зими несподівано почали розквітати пізньоцвіти анкарські, які занесені до Червоної книги України.
  • У селі Підгайчики Тернопільської області місцевий житель Василь Романчак вирощує на своїй ділянці 20 тисяч кал, включаючи унікальні сорти.

Фото: Liubov Boiko/Facebook

Фото: Liubov Boiko/Facebook

Фото
Фото
22 Лютого16:15