Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

«Наб’ю пику вашому колишньому - за 40 тисяч»: замовляємо «чоловіка на годину» у День святого Валентина

«Наб’ю пику вашому колишньому - за 40 тисяч»: замовляємо «чоловіка на годину» у День святого Валентина
Фото: ukrainianinpoland.pl

Успішний бізнес на День святого Валентина – це не лише про продаж квітів чи подарунки. Заробити кругленьку суму можна, попрацювавши «чоловіком на годину». Думаєте, мова про всілякі непристойності або ж про ремонт сантехніки? От і ні! Про те, що ж пропонують "чоловіки на годину" самотнім жінкам у День святого Валентина та скільки коштує «засвітитися» з таким красунчиком у сториз, дізнавалася кореспондентка Коротко про.

І квіти подарують, і за руку потримають

Популярна послуга: «чоловік на годину» у День святого Валентина. Фото: ФБ Evgeniya Podobna

Популярна послуга: «чоловік на годину» у День святого Валентина. Фото: ФБ Evgeniya Podobna

Самотнім жінкам у День всіх закоханих ой як нелегко! Будьмо відверті: нам теж необхідна романтика, квіти, компліменти на вушко, приємні сюрпризи. До того ж хочеться й фотофактом своєї «лав сторі» похвалитися у соцмережі. Особливо для колишнього і «заклятої подруги»… Але де знайти собі пару в найбільш романтичний день у році, якщо усюди, куди не глянь, закохані? В такому разі відкинемо почуття і згадаймо про бізнес.

У соцмережах та на торгових онлайн-майданчиках можна відшукати чимало цікавих пропозицій. За невелику плату «чоловік на годину» і квіти подарує, і за руку потримає, і навіть у сториз «засвітиться». Ціни? Різні: хтось за вручення букету просить 100 грн, а інший – від 1200 грн (квіти, звісно, окремо оплачує замовниця). Такому не скажеш «Будь моїм Валентином…», а лише «Дай номер картки, оплачу».

Існують дорожчі пропозиції. Наприклад, є такі богатирі «на годину», які готові навіть побитися за вас. За 20 тисяч гривен. Дорого? Але "начистити пику" колишньому вийде ще дорожче – аж 40 тисяч грн. Вважаємо, що ваш "екс" такої суми все ж не вартий. Краще купити собі нову сумочку та «задонатити» для ЗСУ.

Такі хлопці готові навіть побитися за вас. І за гроші, звісно. Фото: ФБ Evgeniya Podobna

Такі хлопці готові навіть побитися за вас. І за гроші, звісно. Фото: ФБ Evgeniya Podobna

Поговорімо краще про цих хлопців «на годину». Усі вони – як на підбір. Куди тому старіючому Бреду Пітту! Оцініть: 23-річний вінничанин-блондин з блакитними очима 189 см зростом та вагою 85 кг. Чи, може, до вподоби столичний зеленоокий брюнет 190 см зростом та 90 кг? Звісно, фото немає, але хлопці обіцяють відправити фото в анфас, профіль та повний зріст (навіть з оголеним торсом) у будь-який зручний для замовниці месенджер.

- Дівчата кажуть, що симпатичний, - клянеться у телефонній розмові столичний «чоловік на годину»» Олександр.

Хлопчині 22 роки, каже, що студент. І це вперше вирішив попрацювати «кавалером на годину» у свято усіх закоханих. Сам без пари, а гроші зайвими не бувають.

- Телефонує багато жінок, та поки були лише розмови, - жаліється Олександр.

Мені як потенційній замовниці обіцяє невелику знижку. Правда, з умовою: оплата заздалегідь обговорених послуг одразу при зустрічі. А ціни, до речі, кусаються: разом у кіно – 700 грн, вручити квіти – 3000 грн, ресторан – ще 1300 грн, «сторі» для соцмереж – 300 грн.

Ціни на послуги столичних хлопців - найвищі

Фото немає, але хлопці обіцяють відправити знимку в анфас, профіль та повний зріст у будь-який зручний замовниці месенджер. Фото: ФБ Evgeniya Podobna

Фото немає, але хлопці обіцяють відправити знимку в анфас, профіль та повний зріст у будь-який зручний замовниці месенджер. Фото: ФБ Evgeniya Podobna

Ще один «чоловік на годину», 24-річний Ілля, мешкає у Львові. І навіть готовий приїхати на своїй новенькій BMW в будь-яке село чи місто на Львівщині. За мій кошт, звісно.

- Зробимо пару фоток, закинеш в соцмережі, - пропонує Ілля. – Це найчастіше замовляють, і не тільки в День Валентина. Всього тисяча гривень. Можу з твоїми друзями познайомитися, теж за 1000 грн. На машині підвезу додому або куди скажеш. Все інше обговоримо при зустрічі.

Торгуватися не хоче, каже, замовниць вистачає, день вже майже розписаний.

Узагалі столичні, одеські та львівські «чоловіки на годину» - найдорожчі. І торгуються неохоче. Більш згідливі провінційні хлопці. Наприклад, 24-річний Андрій з Дубно (Рівненська область) пропонує і прогулятися за 500 грн, і в кафе (знову 500 грн) , і квіти (1000 грн). Ціни цілком доступні.

А от чи замовляти «чоловіка на годину» - вирішувати вам. Зізнаюся: я відмовилася від цієї ідеї. Все ж, як співає цьогорічна переможниця «Греммі» Майлі Сайрус  - I can buy myself flowers… ( «Я можу сама собі купити квіти…»).