Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

У Польщі зберігатимуть податкові дані українців

У Польщі зберігатимуть податкові дані українців

Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо укладання договору між податковою службою та польською урядовою установою про тимчасове розміщення на території Польщі інформаційних ресурсів ДПС. Відповідне рішення ухвалили 19 січня 2024 року, йдеться у протоколі Кабміну, витяг з якого є у розпорядженні редакції "Економічної правди". Про зберігання даних реєстру військовозобов'язаних не йдеться.

- Погодитися з пропозицією Мінфіну та ДПС щодо укладання ДПС на період воєнного стану в Україні договору з визначеною урядом Республіки Польща установою про надання послуг з тимчасового розміщення державних інформаційних ресурсів ДПС у мобільному центрі обробки даних, розташованому на території Республіки Польща, - йдеться у витягу з протоколу засідання уряду.

Як пояснив голова Податкового комітету ВР Данило Гетманцев, йдеться про зберігання на території Польщі лише копій податкових даних українців, а не цілковите перенесення баз ДПС на територію Польщі. Відповідне рішення ухвалили з безпекових міркувань. Воно не пов'язане з намірами держави зберігати на території однієї з країн НАТО даних реєстру військовозобов'язаних.

Новини по темі: Податки Польща