Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Харкові попрощалися з родиною прокурорки Ольги Путятіної, яка загинула через атаку РФ

У Харкові попрощалися з родиною прокурорки Ольги Путятіної, яка загинула через атаку РФ
Фото: facebook.com/sashko.brynza

У Харкові попрощалися з родиною прокурорки Ольги Путятіної, яка загинула внаслідок російської атаки “шахедами”. Про це 12 лютого повідомило Суспільне.

Ольгу Путятіну, її чоловіка Григорія та трьох синів поховали на кладовищі №18. На прощання  прийшли родичі, знайомі та колеги.

- Не розумію, чому так в житті трапляється, вона виносила цю дитину, дитина народилася, щоб за 10 місяців загинути? У мене немає слів, я не розумію, чого так в житті складається, — сказала двоюрідна сестра Григорія Путятіна Маргарита Артющенко.

Видання MediaPort написало, що десятимісячного Павла Путятіна поховали в одній могилі з матірʼю. Мати Григорія Путятіна Тетяна — родом з Бєлгородської області.

- Хай вся росія подивиться, що накоїла, покидьки! Я ніколи їм не пробачу за своїх дітей і онуків! Чим вони завинили перед вами? Покидьки ви! Щоб ти горіла, росіє, так, як мої діти згоріли! Кожен, хто підтримує війну, хто за цього путіна ідіота, хай всі палають. Я ніколи їм не пробачу, хоч я сама народилась у росії, — сказала жінка.

На похорон також прийшов Вадим Манойло, який втратив обох батьків від російського обстрілу 9 лютого. Їх поховають днями.

9 лютого Росія атакувала нафтобазу у Харкові трьома “шахедами”. Внаслідок ударів та витоку палива загорілися 15 приватних будинків в Немишлянському районі. 10 лютого Харківська обласна прокуратура повідомила, що загинула 35-річна прокурорка Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури Ольга Путятіна. Старшому сину Олексію було сім років, середньому Михайлу — майже чотири, найменшому Павлу - десять місяців. Ольга Путятіна перебувала у декретній відпустці.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MediaPort (@mediaport_ua)