Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Київський "політех" та Сумський державний університет назвали найкращими вишами країни: оновлений рейтинг

Київський
Фото: kpi.ua

Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" визнано найкращим університетом в Україні за даними Ranking Web of Universities. Сумський державний університет посів друге місце. Рейтинг опубліковано на сайті Webometrics.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка спустився на третє місце у цьому рейтингу.

До десятки найкращих університетів України також увійшли Національний авіаційний університет, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Національний університет біоресурсів та природокористування, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський політехнічний університет та Харківський національний університет імені Каразіна.

Загалом у рейтингу представлено 299 українських вищих навчальних закладів. На останньому місці опинився Львівський національний університет імені Івана Франка.

Також стало відомо, що Гарвардський університет визнаний найкращим у світі, а Оксфордський університет - найкращим у Європі.

  • 26 січня у Київському політехнічному інституті ім. І.Сікорського відкрилося перше в Україні смарт-укриття з кафе та душовими.
  • 9 лютого 2023 року 17-річний студент фізико-математичного факультету КПІ Ігор Клименко виграв світову студентську премію The Chegg.org Global Student Prize за розробку квадрокоптерного міношукача і отримав титул кращого студента світу, його винахід допоможе виявляти міни, знижуючи ризики для життя людей.
Новини по темі: освіта ВУЗИ рейтинг