Завантажити ще

Міноборони опубліковало графік вступних іспитів для майбутніх магістрів

Міноборони опубліковало графік вступних іспитів для майбутніх магістрів
Фото: uzhnu.edu.ua

Міністерство освіти та науки опублікувало план проведення та організації вступних іспитів для майбутніх магістрів. Про це повідомив його голова Оксен Лісовий.

- Іспити будуть проводитись у два етапи. Основну сесію іспитів заплановано на період з 24 червня по 15 липня, а також буде додаткова сесія, яка пройде з 31 липня по 14 серпня, — написав він.

Передбачено два періоди реєстрації для тих, хто хоче складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) або єдине професійне вступне випробування (ЄФОВ) – основний та додатковий.

Основний етап реєстрації триватиме з 7 до 29 травня. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки із даними для входу на інформаційну сторінку "Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури". У додатковий період з 17 по 21 червня матимуть можливість зареєструватись для проходження ЄФОВ та/або ЄВІ ті, хто не встиг це зробити в основний період.

До 17 червня отримають запрошення-перепустки із зазначенням дати, часу та місця тестування учасники основної сесії, а до 26 липня – учасники додаткової сесії. Інформація щодо результатів основної сесії (шкала 100-200 балів) буде доступна на інформаційних сторінках до 20 липня, а про результати додаткової – до 20 серпня.

Новини по темі: освіта ВНЗ Іспити