21 травня
Завантажити ще

У вихідні погода готує сюрпризи - від мокрого снігу та морозів до 19 градусів тепла

У вихідні погода готує сюрпризи - від мокрого снігу та морозів до 19 градусів тепла
Фото: pixabay.com

У вихідні погода в Україні буде доволі нестабільною, а подекуди навіть аномально теплою як для лютого. Так, у суботу, 10 лютого, вночі на півночі прогнозують до -3-5 градусів морозу, а вдень на півдні Одещини температура повітря становитиме до +19 градусів. Про це пише синоптик Наталка Діденко у Facebook.

- Лютий завжди відзначався дуже активною, нестабільною погодою - бо ж перехідний від зими до весни. Так ось. 10 лютого в Україні вночі очікується 0-5 градусів морозу, на півдні та заході +1+8 градусів. Протягом дня суботи у центрі, на півдні та заході +4+11 градусів, на крайньому півдні, на Закарпатті та у Чернівецькій області +12+19 градусів! - йдеться у дописі.

Синоптик також зазначає, що переважатиме волога погода, пройдуть дощі, на півночі - мокрий сніг, у південній частині у суботу обійдеться без опадів. А от вже 11 лютого опади в більшості областей України припиняться, температура повітря відчутно підвищиться.

У Києві в суботу йтиме мокрий сніг з переходом у дощ, вдень +3 градуси. У неділю в столиці без опадів, потепліє до +6, у понеділок - до +12 градусів.

  • За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, 7 лютого у столиці були зафіксовані два температурні рекорди. Того дня максимальна температура повітря досягла 9,7°С, що на 0,5°С вище за попередній рекордний показник для цього дня 2004 року.
  • Ніч 4 лютого виявилася найтеплішою у Києві з 1936 року. Мінімальна температура повітря у столиці перевищила на 2,1°С рекордне значення того ж дня 1936 року і склала +4,6°С.