Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

У ДПСУ спростували, що Білорусь перекидає техніку до кордону з Україною

У ДПСУ спростували, що Білорусь перекидає техніку до кордону з Україною
Фото: т.ме/ДПСУкр

У Держприкордонслужбі відреагували на інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про те, що Білорусь нібито перекидає техніку до кордону з Україною. Ці дані є неправдивими, запевнив речник прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

- Повідомлення про перекидання техніки було пов'язане із навчаннями біля села Саки Брестської області. Туди відправили мотострілецьку роту однієї із механізованих бригад західного оперативного командування. Це повідомлення не стосувалося того, що техніку перекидають безпосередньо до кордону з Україною, а виключно у напрямку Бреста, до однієї з точок, де проходили навчання, - зазначив він.

За словами Демченка, зараз Україна не фіксує якогось угруповання, яке б перекидали до українського кордону. Також не фіксується і переміщення техніки чи особового складу на території Білорусі, які б могли загрожувати нашій країні.

  • У вівторок, 6 лютого, ЗМІ з посиланням на білоруський моніторинговий Telegram-канал "Беларускі Гаюн" почали писати про те, що Білорусь нібито перемістила свою військову техніку ближче до кордону з Україною.
  • Раніше стало відомо, що українські громадяни, які проживають у Білорусі, стикаються із систематичним тиском з боку місцевих спецслужб. Останнім часом почастішали випадки допитів та обшуків в українців.