Завантажити ще

Послуга "єЧерга" для автобусів запрацює на всіх пунктах пропуску з ЄС та Молдовою

Послуга
Фото: facebook.com/Ministry.for.restoration

Послуга електронної черги для перетину кордону автобусним сполученням стане доступною на всіх пунктах пропуску з країнами ЄС та Молдовою з понеділка, 12 лютого. Йдеться про 29 пунктів пропуску, повідомляє Facebook Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

- Наразі ми масштабуємо "єЧергу" на всі пункти пропуску, щоб верифікувати виконання автобусних маршрутів та проаналізувати навантаження на кордон. Після цього на основі актуальної мережі маршрутів ми запропонуємо кожному автобусу тимчасовий проміжок для перетину кордону - відповідний слот. У результаті маємо отримати кордон без черг та поїздки відповідно до графіка руху, - зазначив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

З 12:00 12 лютого всі автобуси зможуть перетинати кордон за попереднім записом у системі "єЧерга". Йдеться виключно про реєстрацію в системі для перетину кордону за принципом "реєструйся та їдь".

  • Система онлайн-бронювання перетину кордону "єЧерга" для автобусів працює з травня. Її запровадили у 16 ​​пунктах пропуску з країнами Євросоюзу та Молдовою. При цьому для вантажівок вводили обов'язковий онлайн-запис для перетину кордону.
  • За час запуску "єЧерги" кордон за електронним записом перетнули понад 40 тисяч автобусів та 725 тисяч вантажівок.