Завантажити ще

Бійці ЗСУ просунулися біля Бахмута - ISW

Бійці ЗСУ просунулися біля Бахмута - ISW
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На фронті тривають позиційні бої на Куп'янському напрямку та біля Кремінної, а також в районі кордону Донецької і Запорізької областей. Сили оборони трохи просунулися на Бахмутському напрямку, утримують позиції на лівобережжі Херсонської області. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Геолокаційні кадри, опубліковані 3 лютого, демонструють, як елементи 85-ї окремої моторизованої бригади російських окупантів завдають ударів по бійцях ЗСУ, які діють у лісистій місцевості на схід від Кліщіївки (на південний захід від Бахмута), яка, за попередніми оцінками ISW, була під контролем загарбників. Це свідчить про те, що українські захисники нещодавно відновили позиції в цьому районі, йдеться в матеріалі.

Окрім цього, позиційні бої тривали поблизу Богданівки, Кліщіївки та на Іванівському напрямку. За словами речника Східного угруповання військ ЗСУ капітана Іллі Євлаша, російське військове командування перекидає резерви на Бахмутський напрямок для прориву українських рубежів оборони на захід від Бахмута в напрямку Часів Яр.