24 травня
Завантажити ще

Україна повернула з тимчасово окупованих територій ще чотирьох дітей

Україна повернула з тимчасово окупованих територій ще чотирьох дітей
Фото: t.me/Микола_Кулеба

Україні 2 лютого вдалося повернути ще 4 дітей із тимчасово окупованих Росією територій. Про це повідомив колишній уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.

– Ще 4 дітей з окупованої частини Запорізької та Херсонської областей повернула сьогодні наша команда Save Ukraine. Дітям від 0 до 16 років. Усі вони зараз у безпеці в одному з наших центрів, – розповів він.

З початку вторгнення Росії вдалося повернути 500 українських дітей, депортованих до анексованого Криму, Білорусі або віддалених районів Росії.

  • 25 січня Україна повернула двох підлітків, яких Росія незаконно вивезла до Краснодарського краю після звільнення правобережжя. Хлопець та дівчина, 16 та 17 років, жили у Кринках. Їхні сім'ї вже возз'єдналися з дітьми після повернення.
  • 24 грудня команда Save Ukraine повернула ще трьох дітей з тимчасово окупованих Росією територій. Восьмирічного Єлисея, позбавленого опіки після смерті бабусі, повернули з інтернату. Також врятовано двох 18-річних братів, Андрія та Михайла, сиріт, які виховувалися в прийомній сім'ї на окупованій території.