Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Полярники показали тварин, які виходять на сушу лише для створення сім'ї

Полярники показали тварин, які виходять на сушу лише для створення сім'ї
Фото: facebook.com/UAnimals.official

Полярники станції " Академік Вернадський " розповіли про те, як живуть субантарктичні пінгвіни та які у них традиції. Про це повідомляє UAnimals.

- Субантарктичні пінгвіни – справжні морські жителі! Вони проводять більшу частину свого життя у воді, не виходячи на суходіл місяцями. Але час від часу вони таки вибираються на сушу, особливо під час линяння та для створення сім'ї, - йдеться у повідомленні.

Молоді пінгвіни, перш ніж утворити пари, проводять період "ігри у відносинах". Вони приходять у гніздову колонію, імітують шлюбні стосунки, але поки що не заводять пташенят. Після "перевірки почуттів" та достатнього живлення створюють пари, будують гнізда та заводять малюків.

На острові Галіндез, де знаходиться станція "Академік Вернадський", пінгвіни прибувають на початку антарктичної весни. Самці та самки припливають окремо, потім шукають один одного за голосом. Пари разом будують гнізда, при цьому самці збирають і приносять камінці, а самки укладають їх. Між різними парами іноді бувають бійки через "будматеріал". Пінгвіни також спілкуються шанобливими поклонами один одному.

Зазвичай вони відкладають 2 яйця, іноді 3, і у разі втрати яєць можуть зробити повторне гніздо. Пташенята вилуплюються трохи більше місяця. Партнери по черзі висиджують їх, доки один йде харчуватися в океан, накопичуючи калорії.

Дітей спочатку годують батьки, і вони швидко ростуть, об'єднуючись у групи під наглядом дорослих. Відбувається линяння, після якого пташенята вчаться самостійно плавати. Восени підлітки відпливають від острова, щоб знайти відкриту воду та харчуватися в океані. Навесні цикл повторюється.

Субантарктичні пінгвіни - соціальні створення, які проводять все життя в зграї і постійно спілкуються між собою. Їхні головні вороги - косатки, морські леопарди та південнополярні поморники. На суші завдяки соціальності пінгвіни мають навички групового захисту від атак поморників.

Фото: facebook.com/UAnimals.official

Фото: facebook.com/UAnimals.official

Фото: facebook.com/UAnimals.official

Фото: facebook.com/UAnimals.official