20 червня
Завантажити ще

Укрпошта представила марку, присвячену поштовикам

Укрпошта представила марку, присвячену поштовикам
Фото: facebook.com/ukrposhtaceo

Укрпошта 2 лютого відзначить свій ювілей, і на честь цієї події компанія випустить нову поштову марку, присвячену подвигам своїх співробітників під час війни. Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

- Компанії виповнюється 30 років. Це час, коли є і досвід, і потенціал нових досягнень. У разі війни недоречно влаштовувати веселі торжества. Цей ювілейний рік означає не лише один день святкування, а й зміни, які ми зазнаємо протягом цього року, – написав він.

Смілянський також наголосив, що клієнти Укрпошти вважаються важливим активом компанії, і тому в день святкування ювілею компанії рекомендується стежити за новинами, оскільки клієнти матимуть змогу отримати подарунки.

Він зазначив, що буде випущено нову марку в серії "Героїчні професії війни" під назвою "Укрпошта завжди поряд з вами". На марці зображено автомобіль Укрпошти, широко відомий на півдні. Водночас вона не відбиває образ будь-якої конкретної особистості.

Нова марка присвячена тим, хто під кулями забезпечує доставку пенсій та допомоги у прифронтових зонах, а також тим, хто навіть після безсонних ночей та тривог вранці прямує на роботу у відділення, сортувальний центр чи сідає за кермо автомобіля.