Завантажити ще

Шмигаль: Кабмін подовжив виплати переселенцям до березня, опісля запрацює нова система

Шмигаль: Кабмін подовжив виплати переселенцям до березня, опісля запрацює нова система
Фото: t.me/Denys_Smyhal

У п'ятницю, 25 січня, Кабінет міністрів на своєму засіданні подовжив виплати для всіх внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до 1 березня. При цьому виплати для переселенців-пенсіонерів подовжуються ще на шість місяців. Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

– З 1 березня запрацюють нові справедливі правила допомоги ВПО. Виплати будуть подовжені ще на шість місяців для ВПО з числа пенсіонерів, громадян, які мають інвалідність 1-ї або 2-ї груп, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й інших уразливих категорій. Загалом держава продовжуватиме підтримувати виплатами понад 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб, - поінформував прем'єр.

Виплата допомоги на проживання переселенцям подовжується автоматично з 1 лютого 2024 року на місяць без додаткового звернення для осіб, у яких у січні 2024 року закінчився шестимісячний період отримання такої допомоги. Також передбачено, що подання заяви для подовження допомоги на проживання переселенцям, які мають право на її подовження, здійснюється відповідно до чинного порядку.