18 червня
Завантажити ще

Цього року не оголошуватимуть дати мультипредметного тесту

Цього року не оголошуватимуть дати мультипредметного тесту
Фото: nus.org.ua

Цього року з міркувань безпеки у зв'язку з війною, яку розв'язала РФ, не оприлюднюватимуть для широкої аудиторії дати проведення національного мультипредметного тесту. Про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

- Календарним планом будуть затверджені тимчасові рамки для проведення основної та додаткової сесії мультитесту, - розповіла вона.

Вакуленко зазначила, що основна сесія тестування за планом має відбутися у травні-червні. Додаткова сесія відбудеться у липні та буде призначена для учасників, які з об'єктивних причин не зможуть брати участь в основній сесії.

Це дозволить забезпечити можливість проходження тесту всім охочим, навіть у разі невідкладних обставин.

Також вона розповіла, що у попередні роки також не розкривалась інформація про дати проведення тестування. Директор закликала учасників тестування дотримуватися цього принципу та не поширювати в соціальних мережах інформацію про дати та місця проведення оціночних заходів.

Вакуленко нагадала, що кожен учасник зможе отримати інформацію про дату та місце іспиту у своєму персональному кабінеті не пізніше ніж за 10 днів до самого тестування.