15 липня
Завантажити ще

"Укрпошта" випустила набір марок з довоєнними містами

Фото: t.me/igorsmelyansky/2779

У День Соборності, який в Україні святкують 22 січня, "Укрпошта" випустила фінальний набір марок, присвячених гербам різних міст України, які випускали у 2017-2022 роках. Про це повідомив директор оператора Ігор Смілянський.

- Це унікальний, як і наша з вами країна, випуск. У ньому і марка «Ялта», і марка «Бахмут», і марка «Чоп» та марка «Єнакієво» й багато інших сіл та міст. Цим випуском ми завершуємо цю серію, але впевнений, після перемоги ми розпочнемо нову -з новими сенсами і новими - відродженими - містами та селами. І серія «Краса та велич України» буде, безумовно, продовжена, - йдеться у дописі в Telegram.

Придбати марки можна за посиланням. Їхня вартість - 535 гривень.

  • Легендарна марка «Рускій воєнний корабль, іди …!», яка була презентована 12 квітня 2022 року, отримала найвищу нагороду міжнародної філателістичної мистецької премії «Азіаго» (Італія) - гран-прі, або, як його ще називають самі організатори, «філателістичний "Оскар».
  • У жовтні минулого року "Укрпошта" почала продавати марку «Хрест бойових заслуг» - першу під час повномасштабної війни, присвячену військовій нагороді.
Новини по темі: Укрпошта марки