24 травня
Завантажити ще

ДСНС попередила українців про нову схему шахрайства від її імені

ДСНС попередила українців про нову схему шахрайства від її імені
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA/

Зранку у понеділок, 22 січня, українці почали отримувати повідомлення нібито від ДСНС щодо плану евакуації мешканців з підозрілими посиланнями. В пресслужбі відомства офіційно заявили, що це фейк і робота шахраїв.

-  Офіційно повідомляємо: це робота кібершахраїв! ДСНС не здійснювала розсилку цих повідомлень, а переходити за посиланнями вкрай небезпечно,- зазначили в ДСНС.

У відомстві попросили довіряти лише перевіреним джерелам і пам’ятати, що вся актуальна інформація завжди розміщується на нашому офіційному сайті та сторінках ДСНС у соціальних мережах

  • 16 січня на Волині засуджені видурювали кошти у водіїв таксі. Зафіксовано принаймні 20 випадків такого обману, повідомили в ГУ Нацполіції у Волинській області. Організував схему 27-річний засуджений  разом з двома спільниками. Вон  викликав водіїв таксі, представляючись адміністраторами ресторанів або кафе. Шахраї просили забрати неіснуюче замовлення у гіпермаркетах, оплативши його у терміналах. Водії вносили кошти, поповнюючи абонентські номери, які їм диктував шахрай. 
  • Шахраї також використовують обмін військовополоненими для афер під вигаданими профілями. Зловмисники створюють профілі нібито звільнених військових, які обіцяють надати інформацію про військових у полоні. Пізніше, під різними приводами, ці профілі починають вимагати кошти, надаючи неправдиві аргументи. 

 

Новини по темі: смс ГСЧС Шахраї