Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Факт. Як вибрати клініку для лікування безплідності?

Факт. Як вибрати клініку для лікування безплідності?

Безпліддя – страшний діагноз, який боятися почути багато сімейних пар. На жаль, з кожним роком кількість бездітних пар у всьому світі зростає. Тільки в Україні тисячі сімей не можуть мати дітей з різних причин. Безпліддя може виникнути через безліч різних зовнішніх і внутрішніх факторів - захворювань, поганої екології, стресів, хронічної втоми, нездорового способу життя. Завдяки сучасним передовим методам у галузі репродуктології вдається подолати різні форми жіночої та чоловічої безплідності.

Поради щодо вибору клініки

Правильний вибір клініки – запорука успішного лікування безпліддя. Але важливо розуміти, що навіть лікарі високого класу з багаторічним досвідом роботи не зможуть на 100% гарантувати позитивний результат того чи іншого виду лікування безпліддя, але шанси справді високі, головне, не опускати руки та вірити у позитивний результат. Однак якщо ви будете впевнені у професіоналізмі лікарів, це позбавить вас додаткових переживань.

Пропонуємо вам ознайомитися з деякими особливостями у виборі відповідної клініки:

 1. Клініки репродуктивної медицини є в багатьох країнах, але багато хто думає, що найкраще лікувати безпліддя за кордоном.
  Рекомендуємо зупинити свій вибір на вітчизняних центрах репродуктивної медицини: за оснащенням та рівнем кваліфікації лікарів сучасні українські медичні заклади не поступаються закордонним. Тим більше, вам не потрібно буде далеко їхати, долати мовний бар'єр.
 2. У багатьох виникають труднощі перед вибором між державною установою та приватною клінікою. Звичайно, найкращим варіантом буде приватна клініка, адже вона має більш сучасне обладнання, досвідченіших лікарів-репродуктологів та максимально комфортні умови для пацієнтів.
 3. Як показує практика, багато хто обирає медичні заклади з відгуків в інтернеті, поради знайомих та друзів. Позитивний досвід інших дозволить бути більш впевненим у своєму виборі та не пошкодувати про нього.
 4. Найкращим рішенням стане відвідування клініки, що зацікавилася особисто. У вас буде можливість записатися на консультацію до лікаря-репродуктолога, оцінити умови та оснащення, дізнатися які методи лікування безпліддя використовує клініка та яка їх ефективність та ін.
 5. Вибір лікаря грає визначальну роль подальшому лікуванні безпліддя. Досвід роботи, рівень професіоналізму, результативність програм – важливі критерії, на які потрібно звернути особливу увагу.

Хочете знайти щастя материнства і назавжди забути про діагноз безпліддя? Зиписуйте до гінеколога-репродуктолога у Києві прямо зараз. Тут пропонують лікування з моменту діагностики захворювання до народження дитини.

Лікування безпліддя у клініці «LITA»

Якщо ви шукаєте, де лікувати безпліддя, звертайтеся до клініки репродуктивної медицини «LITA», адже тут:

 • унікальні методи діагностики та лікування безпліддя;
 • лікування безплідності за світовими стандартами;
 • висока результативність програм ЕКЗ;
 • комплексна, прогресивна діагностика;
 • розумні ціни на весь спектр послуг;
 • найкраще обладнання нового покоління;
 • високий професіоналізм лікарів та персоналу;
 • індивідуальний підхід кожного пацієнта.

Головні цілі клініки «LITA» - здоров'я пацієнтів та народження довгоочікуваного малюка. Тут Ви отримаєте повний комплекс послуг в одному місці та можете бути впевнені в успіху лікування чоловічої та жіночої безплідності.