22 травня
Завантажити ще

Польські перевізники завершили блокування кордону біля КПП "Краківець" і "Рава-Руська"

Польські перевізники завершили блокування кордону біля КПП
Фото: Getty Images

Польські перевізники завершили блокування кордону перед пунктами пропуску «Краківець» та «Рава-Руська». Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

- Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі. Прикордонники спільно з працівниками контрольних служб працюють, аби забезпечити пропуск максимальної кількості вантажівок,  - йдеться у повідомленні.

Прикордонники зазначають, що на даний час на в’їзд в Україну перед цими пунктами пропуску очікують майже 700 вантажівок. Водіїв просять врахувати цю інформацію, плануючи міжнародні перевезення.

  • На кордоні України та Польщі на суботу, 13 січня, у черзі стоять понад дві тисячі вантажівок. При цьому на інших ділянках кордону простоюють ще близько тисячі фур.
  • 6 січня міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський та представники руху "Обманне село" підписали угоду про припинення блокування пункту перетину кордону з Україною в Медиці. Увечері 6 січня польська сторона припинила блокування пункту пропуску "Медика-Шегіні".
  • З 6 листопада польські перевізники розпочали страйки на кордоні з Україною, блокуючи три пункти пропуску для вантажного транспорту: "Корчова - Краківець", "Гребенне - Рава-Руська" та "Дорогуськ - Ягодин".