Завантажити ще

У Львові виплачуватимуть 50 тисяч гривень тим, хто підпише контракт із ДШВ чи з морською піхотою

У Львові виплачуватимуть 50 тисяч гривень тим, хто підпише контракт із ДШВ чи з морською піхотою
Фото: t.me/andriysadovyi/1882

Одноразову допомогу у розмірі 50 тисяч грн виплачуватимуть тим, хто перебуває на військовому обліку на території Львівської міської територіальної громади та підписав контракт з військовими частинами десантно-штурмових військ та морською піхотою. Відповідне рішення прийняли у п'ятницю, 12 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

- Це перший крок, який ми можемо зробити. Звичайно, є багато проблем як в місті, так і в країні. Але кожне місто має насамперед думати про тих, хто на передовій. Нема сьогодні іншого пріоритету, крім захисту суверенітету нашої держави. Тож якщо є дівчата і хлопці, які мають намір стати добровольцями в конкретних військах, маємо їх підтримати. Це те найменше, що можемо зробити, - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

На виплату можуть розраховувати усі, хто укладе контракт із ЗСУ у Львові. Навіть якщо особа має статус внутрішньо переміщеної. Управління соцзахисту  Львівської  міської ради вже працює над порядком надання одноразової виплати, і на найближчому пленарному засіданні сесії це питання розглянуть депутати.