Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
1 травня
Завантажити ще

У Міноборони схвалили другий зразок бронежилета для жінок-військових

У Міноборони схвалили другий зразок бронежилета для жінок-військових
Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Міністерство оборони України затвердило другий зразок бронежилета для жінок-військовослужбовців, який розробили у компанії "Темп – 3000". Про це повідомляє пресслужба відомства.

- Якщо у першому сертифікованому зразку від "Української броні" бронеплита мала вигнуту форму, то у компанії "Темп - 3000" жіночий бронежилет укомплектували демпферними подушками. Вони допоможуть підігнати бронежилет під анатомічні особливості кожної жінки. Загалом у комплекті – три подушечки різних розмірів. Крім того, для захисту паху виробник розробив додаткову сумочку з м'яким балістичним пакетом. Жіночий бронежилет має однакові балістичні характеристики, як і чоловічий, – розповіли у Міноборони.

У відомстві також уточнили, що випробування нового зразка жилета тривали три місяці та проходили у два етапи. Перший – на зручність носіння військовослужбовцями. Другий – це лабораторні випробування (балістичні, не балістичні, тестування матеріалів та фурнітури). Вага бронежилета – від 10,5 кілограма та більше, залежно від комплектації.

Другий зразок бронежилету для жінок-військових. Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Другий зразок бронежилету для жінок-військових. Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

- У ЗСУ служить понад 40 тисяч жінок. Наша мета – забезпечити наших захисниць бронежилетами, насамперед йдеться про військовослужбовців на передовій. Ми вже поспілкувалися із виробниками. Загалом "Українська броня" за умови завчасного замовлення може виготовити до 10 тисяч комплектів за 60-90 днів, а компанія "Темп 3000" – 5 тисяч комплектів на місяць, – розповів заступник міністра оборони Віталій Половенко.

На сьогодні обидва зразки жіночих бронежилетів вже доступні для централізованої закупівлі. Міністерство оборони очікує від Генерального штабу потреби у придбанні цих виробів. Після цього Міноборони сформує обсяги та переліки закупівлі.