Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Факт. Професійний дизель генератор на 100 кВт: беззаперечні переваги установки та типи конструкції

Факт. Професійний дизель генератор на 100 кВт: беззаперечні переваги установки та типи конструкції

Дизель генератор 100 кВт належить до категорії потужних установок, які продукують електричну енергію у великій кількості. Її достатньо для забезпечення роботи різних об'єктів комерційного призначення: торгових комплексів, магазинів, супермаркетів, офісів, складів. Потужностей таких пристроїв може бути достатньо для забезпечення повноцінного функціонування масштабних локацій у вигляді будівельних майданчиків, розважальних центрів, котеджних містечок. Часто агрегат з такою потужністю використовується як основне джерело живлення.

Дизель генератор 100 кВт: особливості пристрою

Купуючи такий пристрій, як дизель генератор 100 кВт, важливо ознайомитися з його технічними відмінностями, які виступають як основні переваги. Серед них можна виділити:

  • тривалий період експлуатації – у порівнянні з бензиновими аналогами такі моделі служать набагато довше, при цьому забезпечують досить високу потужність для роботи як побутових, так і комерційних приладів;
  • економічність – споживання палива в таких установках приблизно на 40% нижче, ніж у бензинових агрегатах;
  • тривалі цикли функціонування безперервна робота такого пристрою може забезпечуватися до 10 діб при підключенні великої кількості споживачів;
  • активне шумопоглинання – шум у процесі роботи мінімальний, незважаючи на високі показники потужності. Тому такі пристрої можна сміливо встановлювати в безпосередній близькості від житлових будинків;
  • варіативність – у продажу можна знайти моделі з колісною базою, автозапуском, малогабаритні та інші установки залежно від тих характеристик, які потрібно отримати споживачеві;
  •  максимальна безпека для оператора – кожен ризиковий елемент для людини має спеціальний захист, що забезпечує можливість використання пристрою за умов абсолютної безпеки.

Дизель генератор 100 кВт – потужна установка, здатна впоратися з будь-яким, навіть найскладнішим завданням.

Основні типи складання дизельного генератора потужністю 100 кВт

Модель дизельного генератора потужністю 100 кВт у продажу може бути представлена такими типами збирання:

  • відкрита;
  • закрита.

Відкритий дизель генератор 100 кВт належить до категорії агрегатів, процес встановлення яких можна виконувати лише у закритому приміщенні. Така конструкція генератора видає досить велику кількість шуму (близько 70-80 децибел) та вібрацій, тому використовувати його можна там, де кількість людей буде мінімальною.

Закритий дизель-генератор 100 кВт має спеціальний захисний кожух, що допомагає знизити кількість шуму, порівняно з моделлю вище. Для виробничих підприємств такий варіант буде оптимальним і при цьому не порушуватиме гігієну співробітників.

За потреби придбати дизельний генератор 100 кВт за покупкою варто звернутися на офіційний сайт компанії Укрснаб. У каталозі представлений широкий вибір обладнання у прийнятній ціновій політиці для кожного потенційного покупця.