Завантажити ще

У російському Бєлгороді двічі за ніч лунали вибухи

У російському Бєлгороді двічі за ніч лунали вибухи
Фото: кадр з https://t.me/belgorod_informant/6114

Зранку 3 січня у російському Бєлгороді знову лунала тривога. Місцеві мешканці стверджують, що її причиною є діяльність російської ППО. Російські телеграм-канали повідомляють, що тривога лунала двічі протягом ранку через "ракетну небезпеку".

Так, першу тривогу ввімкнули  о 04:30 ранку. Пролунали вибухи, і згодом губернатор Бєлгорода В'ячеслав Гладков заявив про "збиття кількох повітряних цілей" під час їх наближення до міста. Подробиць він не надав. 

Друга тривога пролунала близько 05:40 ранку. Гладков закликав росіян «залишатися в безпечних місцях та уникати вікон».  

- Cпрацювала сирена ракетної небезпеки. Якщо ви удома – уникайте вікон. Ховайтеся в приміщеннях без вікон із товстими стінами (коридор, ванна, туалет, кімната). Якщо ви на вулиці – швидше спустіться в укриття або в інше безпечне місце, – написав він в своєму телеграмм-каналі. 

Під час вибухів у Бєлгороді також оголосили тривогу в Харківській області. За словами Повітряних сил, з 04:33 до 05:04 в регіоні існувала загроза ракетного удару.

Пізніше в соцмережх з'явилася інформація про пошкодження у приватному секторі Бєлгорода  - в трьох будинках розбиті вікна. Також є пошкодження газової труби та легкового автомобіля. У Бєлгородському районі пошкоджено покрівлю трьох будинків.

В кінці 2023 року Гладков заявив про масований обстріл Бєлгорода. Він запевняв, що це була «масована атака ВСУ», внаслідок якої загинуло 22 людини.