Завантажити ще

Міноборони затвердило перший бронежилет для жінок

Міноборони затвердило перший бронежилет для жінок
Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Міноборони схвалило перший бронежилет для жінок-військовослужбовиць. Про це розповів головний спеціаліст Центрального управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Олександр Шарко, повідомила пресслужба міністерства.

– Новий бронежилет відрізняється особливими конструктивними характеристиками, такими як опукла бронеплита, вузькі плечі та розширена нижня частина, – сказав він.

Цей бронежилет розробила українська компанія "Українська броня". Прототип пройшов два етапи ретельних випробувань, і після першого етапу його було  доопрацьовано з урахуванням особливостей анатомії жіночого тіла.

Шарко зазначив, що через те, що анатомія у чоловіків і жінок різна - у жінок ширина плечей більш вузька, а таз, навпаки, ширший, використання звичайного бронежилета заважало військовицям зручно поводитися зі зброєю.

Жіночий бронежилет має вигнуту назовні бронеплиту, але за іншими характеристиками він ідентичний затвердженому раніше бронежилету для всіх військовослужбовців. Вага бронежилета становить від 10,5 кілограма залежно від розміру та комплектації.

20 грудня Верховна Рада ухвалила рішення скасувати оподаткування радіолокаційних приладів та пластин для бронежилетів.

22 серпня на Закарпатті виявили масштабне розкрадання державних коштів під час закупівлі засобів індивідуального захисту для ЗСУ. Організатори використали бюджетні кошти, поставивши до однієї з військових частин 350 бракованих бронежилетів.

Фото
Фото
27 Грудня 202319:03