18 червня
Завантажити ще

Школярка з Чернівецької області володіє англійською на академічному рівні, це рекорд України

Школярка з Чернівецької області володіє англійською на академічному рівні, це рекорд України
Фото: facebook.com/Вєтрова Лана

Одинадцятикласниця з Чернівецької області встановила рекорд України, склавши іспит на володіння англійською мовою на рівні С-1 Academic у 16 років. Про це повідомила керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

- Діана – учениця 11-Б Заставнівського опорного ЗЗСО в місті Заставна Чернівецької області. Їй лише 16 років, а такого рівня знань англійської мови, як правило, доягають 20-22-річні випускники вищих навчальних закладів у разі успішного складання іспиту, - розповіла вона у своєму фейсбуці.

Іспит на володіння англійською мовою на рівні С-1 Academic можна здавати з 16 років, тому побити рекорд Діани Бурдейної буде неможливо - лише повторити. Дівчина розповіла, що складала іспит “для себе”.

Сертифікат про рекорд дівчині вручили у школі разом із грантом на безоплатне навчання в Університеті Короля Данила в Івано-Франківську на будь-якому факультеті.

С-1 Academic - просунутий академічний рівень знання англійської мови і п’ятий показник за шкалою CEFR (Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою). На цьому рівні вживають ідіоми, специфічну лексику, термінологію, роблять синхронні професійні переклади, а також використовують мову в академічних колах та науковому середовищі.

22 листопада Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт президента щодо застосування англійської мови в Україні.