22 червня
Завантажити ще

Київ встановив рекорд найтеплішої мінімальної температури

Київ встановив рекорд найтеплішої мінімальної температури
Фото: REUTERS

У Києві 19 грудня встановлено новий рекорд за найвищою мінімальною температурою повітря взимку. Про це повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії Бориса Срезневського.

- Мінімальна температура повітря у Києві досягла +4,1°С, що можна порівняти з рекордами 1982 та 2019 років, - йдеться у повідомленні.

Загалом протягом цього року в столиці було зафіксовано 42 температурні рекорди. Крім того, цього року був один із найдовших безморозних періодів, 18 листопада термометри вперше опустилися до позначки -2°С. Вересень у Києві цього року став найтеплішим місяцем за всю історію спостережень починаючи з 1881 року. Наприкінці вересня погода виявилася такою ж теплою, як зазвичай буває наприкінці серпня.

З 27 по 30 серпня встановлено 12 температурних рекордів, цей місяць посів друге місце у списку найтепліших літніх місяців.

З 22 по 24 грудня в Україні очікується похолодання, температура повітря знизиться. 21 грудня очікуються дощі або туман у західних та східних регіонах. У Києві буде тепло, до +4 градусів, без опадів.