Завантажити ще

На станції метро "Вирлиця" у Києві протікає стеля - соцмережі

На станції метро
Фото: uk.wikipedia.org

У місцевих Telegram-каналах з'явилися повідомлення про підтоплення "зеленої" гілки столичного метрополітену. Зокрема, кияни публікують відео, на яких вода капає зі стелі станції "Вирлиця". На підлозі завбачливо підставили відра.

- Тепер заливає "зелену" гілку метро. Вода почала просочуватися з плит та стелі на станції "Вирлиця". Ймовірно, це могло статись внаслідок великої кількості опадів та низької якості конструкцій, - йдеться у повідомленні.

Проте кияни пишуть, що таке протікання на станції відбувається з моменту її відкриття. Тож панікувати наразі не варто. У міській адміністрації наразі цей інцидент не коментують.

8 грудня влада Києва оголосила про зупинення руху поїздів на відрізку між станціями "Либідська" і "Деміївська" через розгерметизацію тунелю та появу тріщин у його стінах, що призвело до підтоплення тунелю на цій ділянці метрополітену. У зв’язку з підтопленням тунелів розпочато досудове розслідування.

Згодом у соцмережах повідомили, що у районі станції метро "Деміївська" почав просідати асфальт. Припустили, що це повʼязане з аварією в метрополітені.