23 травня
Завантажити ще

Факт. Корейська косметика: у чому її особливості та переваги

Факт. Корейська косметика: у чому її особливості та переваги

Жінки з Азії виглядають молодше, ніж європейки, і це факт. Крім того, що грає роль генетичний фактор, також доволі значний вплив здійснює правильний догляд за шкірою з використанням спеціальних засобів. Не дивно, що корейська косметика дуже цікавить українок. У чому її особливості, чи дійсно вона краща з-поміж усіх, розберемося.

Особливості та переваги корейської косметики

Вперше, про феномен азійських доглядових засобів заговорили після того, як у нашу країну потрапили BB-креми. Вони стали справжнім вибухом у б’юті-індустрії. Цей успіх не був випадковим, а скоріш абсолютно закономірним, адже засоби мають чимало переваг. Серед них зазначимо:

  • унікальний склад. Переважна більшість включає лише органічні компоненти. Концентрація та пропорції беруться з давніх рецептів. Тому засоби здатні впоратися з висипаннями, лущенням та іншими недоліками дерми. Зазначимо відсутність агресивних компонентів;
  • демократична ціна. Дійсно, враховуючи склад, вартість доглядових засобів абсолютно доступна;
  • безпечність. Виробники особливу увагу приділяють тому, щоб інгредієнти не несли шкоди. Найбільше додається гіпоалергенних компонентів;
  • ефективність. Результати використання корейської косметики помітні доволі швидко.

Варто зазначити великий асортимент засобів, причому є чимало нестандартних. Щоб спробувати, підходить вам чи ні подібна косметика, можна придбати тестові набори, які доволі часто представлені в каталозі.

Огляд корейських засобів із догляду 

Якщо вирішили спробувати на собі корейську косметику, то варто розібратись, яка ж саме продукція запропонована. Отже, доволі велика група – це засоби для зняття макіяжу та очищення шкіри. Завдяки тому, що дерма кореянок щільніша, у косметиці використовується більша концентрація активних компонентів. А отже, очищення шкіри відбувається швидше та делікатніше.

Основне завдання тоніків – відновлення рівня pH. Вони відкривають пори, готують дерму для кращого сприйняття крему чи сироватки. Окремі компоненти здатні заспокоїти шкіру, надати їй матовості.

Креми – одна з найчисленніших категорій корейської косметики. Вони дуже різноманітні – для всього обличчя та для окремих зон (наприклад, навколо очей). Звісно, не можемо не згадати про вже легендарні BB-креми та протисонцеві. Оскільки шкіра кореянок схильна до пігментації, захисту від сонячних променів приділяється дуже велика увага.

Також варто сказати про маски. У Кореї дуже популярні саме тканинні. Вони дають реальний ефект, а саме розгладжують зморшки, тонізують, допомагають боротися з проявами старіння.

Звісно, переваг у корейської косметики чимало, однак можна впевнено сказати, що зосереджуватись лише на ній, відмовившись від засобів з інших країн, не варто. Адже якісний догляд можуть запропонувати й інші бренди, наприклад Erborian. Французька компанія має в каталозі засоби з догляду для жінок та чоловіків, причому доволі ефективні.