Завантажити ще

"Таємничий Санта" задонатив фонду "Повернися живим" 100 млн грн

Фото: freepik.com

Фонд " Повернися живим " отримав анонімну пожертву у розмірі 100 млн гривень, що дозволило закрити збір коштів на придбання 5000 FPV-дронів. Про це повідомляється у офіційній заяві фонду.

- Українська спільнота та відповідальний бізнес взяли гарний темп, щоб якнайшвидше завершити цей збір. Коли було зібрано майже 54% від необхідної суми, з'явився значний внесок., – йдеться у повідомленні.

Незабаром розкажуть про благодійника, а поки до досягнення мети залишилося менше ніж 3 000 000 гривень

У фонді зазначили, що за внесок від 100 гривень можна виграти унікальні призи: прапор, який побував на вершині Евересту, за підписом президента Зеленського, 50 браслетів "Азовсталь. Символ непохитності" з автографами командирів "Азова", 100 пачок солі "Мить Українська" і 100 карт monobank platinum з дворічним обслуговуванням. За внесок від 1000 гривень можна виграти навіть квартиру у будь-якому місті України.

Фонд "Повернися живим", UNITED24 та monobank раніше запустили проект "Єдність 2: Новорічний салют". Мета проекту – зібрати 220 млн. гривень на придбання FPV-дронів з боєприпасами для підтримки Збройних сил України.

21 лютого засновника фонду "Повернися живим" Віталія Дейнегупризначили заступником Міністра оборони з питань цифрового розвитку за рішенням Кабінету Міністрів.